Antistresová hračka Practical Finger

Antistresová hračka Practical Finger
Antistresová hračka Practical Finger Antistresová hračka Practical Finger Antistresová hračka Practical Finger Antistresová hračka Practical Finger Antistresová hračka Practical Finger Antistresová hračka Practical Finger
Model: 2010
Dostupnost: Na skladě
Cena: 299Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání
-

Antistresové hračky jsou u dětí velmi populární. Předhánějí se v originalitě hračky, jejím provedení i barvě a učí se nejrůznější nové triky. Antistresová hračka Practical Finger je další z řady antistresových hraček, které jsou ve světě hitem.

-
Tato hračka jde různě přetáčet, smotávat a skládat, na internetu už existuje spousta návodů, jak s touto jednoduchou hračkou pracovat, naleznete zde i nejrůznější triky. Antistresová hračka Practical Finger pěstuje dětskou kreativitu a představivost. 
-
Hračka vaše děti zabaví na dlouhé hodiny, je tak vhodná na dlouhé cesty, děti se učí nové triky a vy máte za volantem naprostý klid. Děti už nesedí neustále u tabletu a nekazí si tak oči. Antistresová hračka Practical Finger je vyrobena z kvalitního plastu, má krásný design a naprosto hladký povrch. Antistresové hračky jsou oblíbené i mezi dospělými. Mějte svoji hračku v kanceláři vedle počítače, vždy když bude potřeba, s touto hračkou dokonale procvičíte prsty i ztuhlé svaly ruky. Hračka je malá, takže se vejde do batohu dětem i vám do vaší kabelky.

Rozměry
3 x 4 x 7,5 cm
Materiál
Plast
 
 
1x
Antistresová hračka Practical Finger

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:

2013-2016 © kompej.cz, design by Matej Kramny and Daniel Herrmann