EFG Lososa Apple Stem Cell Extrakt Pro Červených krvinek Anti Alergie Opravy

Tento prášek je bohatý na Gao koncentrace pro růst kůže. To může opravit kůže tenká, studené, teplé, nebo emocionální změny, jako je pití, rozzlobený kůže bude červená kůže, poškození kůže způsobené špatnou péči o pleť produktů červené krevní vlákna, atd. Ve stejné době, to může vyhladit jizvy a jámy. To patří do opravy typu. To je transparentní a mastný a absorbuje dobře. To není těžké vůbec. Není mastná ani v létě.

Ingredience: Avokádo Ovoce Lipidů Olej; Hydrolyzovaný Kolagen; Glycerin; Ryby, Vejce, Extrakt; Lososový Vaječný Extrakt; Oligopeptid-1; Apple Ovoce Buněčné Kultury Extrakt; Desert Rose Leaf Buňky Extrakt; Růžový Olej; Leukocytární Extrakt

Produkt účinnost: opravy, červená krev, opravy citlivou pokožku, opravy neštovice a Indie.

Použití metody:

Po čištění, třít toner, pak řez kapsle a masáže, dokud se vstřebává, a pak namazala krémem.

Protože různé postavy každého člověka, péče o pleť nemůže zaručit 100% alergie. Prosím, tento produkt za ucho, na zápěstí test na alergii, po 24-48 hodin, pokud není alergie na použít znovu.

Štítky: Maska Na Obličej, Obličejové Masky, Masku Proti Prachu, kmenových buněk info, korea maska, apple maska, kmenových buněk doplňky, korejská maska, rose kmenových buněk, kmenových buněk krémy.

Typ V Pračce Maska
Pohlaví Unisex
Složka Apple Kmenových Buněk
Funkce Hydratační
Použití Celý Obličej
Typ Položky Zacházení A Masku
Značka NoEnName_Null
Formulace Kapalina
NET WT 0.5
Číslo Modelu Další

Přidat recenzi

NAPŘ. F Lososa Apple Kmenových Buněk Pro Červených krvinek Anti Alergie Opravy

Doplňující informace

Cena:159.79 Kč

Kategorie:obchod

SKU: k112959

Recenze: