Vysoce Kvalitní DC 5V 4.0 Bluetooth, MP3 Decoder Board Audio Modul USB SD WAV, WMA, FM, Dálkový ovladač

Vlastnosti:

* LCD displej

* Podpora U disk/SD kartu, přehrávání hudby(Není zahrnují)

* Podpora Levý a pravý kanál audio výstup.

* AUX externí vstup signálu.

* Baterie monitorování.

* FM rádio anténa rozhraní.

* MIC nahrávání přístavu.

* Provozní funkce tlačítek a dálkové hlavy rozhraní.

* Master volume encoder rozhraní.

* Podpora Paměťové Karty: 32 GB(není zahrnují)

* Napájení: 5V

* Podpora formátu APE, FLAC, WMA, WAV, MP3 a tak dále.

Specifikace :

Napájení:5V

Podpora Paměťové Karty:32 GB(není zahrnují)

Podpora formátu APE, FLAC, WMA, WAV, MP3 a tak dále

Barva:Jako na obrázku

Velikost:Jako na obrázku

Množství :1 Sada

Země Výroby:Čína

Tlačítka Instrukce:

1, USB/SD režimu: krátce stiskněte pro přehrávání tlačítko pauza / FM rádio režim: krátce stiskněte pro automatické vyhledávání.

2, BT / USB / SD režimu: krátce stiskněte pro předchozí skladbu, dlouhým stisknutím tlačítka pro hlasitost mínus. / Fm v režimu rádia: krátký stisk pro předchozí, dlouhým stisknutím tlačítka pro hlasitost mínus. / AUX režimu: dlouhým stisknutím tlačítka hlasitost mínus .

3, USB / SD režimu: krátké stisknutí +10 funkce.

4, BT / USB / SD režimu: krátký stisk pro další skladbu, stiskněte dlouze tlačítko pro hlasitost plus / Fm v režimu rádia: krátký stisk pro další, dlouhým stisknutím tlačítka pro hlasitost plus / AUX režimu: dlouhým stisknutím tlačítka hlasitosti plus

5. REC tlačítko nahrávání: Stiskněte a podržte toto tlačítko během USB/SD operace pro záznam zvuku z MIC port. Délka záznamu závisí na kapacitě U disk nebo SD kartu používá. Hrát hudbu, U disku se záznamem souboru. Krátce stiskněte toto tlačítko, aby se rychle zastavit nahrávání souborů k přehrávání, takže uživatelé mohou rychle najít soubor nahrávání. (Ve AUX, USB/SD, FM práci, pokud nějaké zařízení, jako je U disk a SD je zapojen, stiskněte a podržte tlačítko REC po dobu 2 sekund k zahájení nahrávání. Krátce stiskněte tlačítko REC během nahrávání ukončit nahrávání a přehrávání zaznamenaného obsahu. Pokud posloucháte hudbu v U/SD, můžete rychle stisknout nahrávací tlačítko pro rychlé přepnutí na nahrávání souboru. Pokud chcete poslouchat nahrávaný soubor, můžete stisknout a podržte tlačítko MODE po dobu 2 sekund pro přehrávání souboru záznamu. REC nahrávání souborů, ujistěte se prosím, potvrďte obsah, který chcete odstranit.)

6. USB/SD boot výchozí hodnoty pro plné přehrávání smyčky. Stiskněte toto tlačítko pro přepnutí na jednu smyčku přehrávání.

7. Tlačítko REŽIMU: krátce stiskněte pro přepínání mezi AUX/USB/SD/BT/FM mode./Při přehrávání souboru záznamu, stiskněte toto tlačítko smažete aktuálně přehrávaného souboru záznamu.

8. Tlačítko EQ: krátce stiskněte toto tlačítko pro přepínání mezi 5 EQ zvukové efekty při přehrávání USB/SD hudby.

Obsah balení:

1* MP3 Dekodér Rady

1* Dálkové Ovládání(bez baterie)

Štítky: bluetooth flac mp3, mp3 bluetooth mi, audio bluetooth, infračervené dálkové ovládání, wma mp3 decoder board, 12v bluetooth mp3, mp3 module velké, aplikace mp3 wma decoder board, mp3 původu, amp flac, mp3 modelů.

Audio Podpora Formátu APE, FLAC
Původ KN(Původu)
Značka Eshowee
Vyvážené Ven Ano
Externí Paměť Ano

Přidat recenzi

Vysoce Kvalitní DC 5V 4.0 Bluetooth, MP3 Decoder Board Audio Modul USB SD WAV, WMA, FM, Dálkový ovladač

Doplňující informace

Cena:225.85 Kč

Kategorie:obchod

SKU: k128014

Recenze: