Materiál: ABS + nové ekologické plastové polymer materiál a dopad kompozitní materiál Vyrobený z lehkého měkkého a vysokou hustotou vláken inženýrství materiál, Velmi odolný a pevný, aby se zlomit; materiál je šetrné k životnímu prostředí, jed zdarma a bez zápachu, Pohodlné a vzdušné na nošení, ochranné a ohrožující; Velikost: Jedna velikost vhodná pro všechny. Nastavitelný popruh pro montáž; No ochrana pěnou polstrovaný vnitřek, Kovové pletivo, oko štít nebude mít vliv na pozorování smysl; umožňuje hráči dech volně; šetrné k životnímu prostředí, jed zdarma a bez zápachu vrstvou pěnové polstrování polštáře obličej a absorbuje dopad z údery do obličeje. Ok, kryty přes oči poskytují dodatečnou ochranu, ale nejsou v rozporu s vaší vizí. Skvělé pro airsoft, myslivost, válečná hra a vojenské použití; Také Použít pro CS hry, maškarní strany, cosplay strany, Mardi Gras Oslavy nebo Halloween strany, domácí dekorace, dárky pro ostatní, atd.

Štítky: predat, maska paintbal, airsoft fotoaparát, tvář dravec, airsoft řasenky, airsoft maska, dick diy, airsoft m4, airsoft zbraň, airsoftová celoobličejová maska.

Typ Celoobličejová maska
Číslo Modelu DC-14

Přidat recenzi

Alien Vs Predator Osamělý Vlk Airsoft Paintball Maska Celý Obličej Armáda Vojenské Cosplay Halloween Wargame Taktické Masky

Doplňující informace

Cena:481.26 Kč

Kategorie:obchod

SKU: k170691

Recenze: