Stridex Akné Kontrolu Polštářky Jeden Krok Pupínek Jasné Pad

Otřete na Stridex...vyhladit Pupínky Stridex podložky vám vyzkoušené třeba s komfortem. Každý pad je speciálně strukturovaný pro skvělé čistící s skvělý pocit. Ať už chcete drhnutí nebo hladké, měkké aplikací, tato podložka je na tento úkol. Stridex pad vzorce jsou zcela bez alkoholu, takže můžete získat osvědčené akné-bojování účinnost bez popálení.

Funkce :

Čistí: Stridex podložky unclogs póry a rozpouští hluboko olej. Dokonce i odstraňuje, co čistící prostředky a mýdla nechat za sebou. Zachází: Stridex vymaže stávající pupínky a pomáhá eliminovat černé tečky s kyselinou salicylovou, osvědčenou akné léky. Zabraňuje: Používá pravidelně, Stridex polštářky pomáhají předcházet breakouts, dříve, než začnou. Otřete na Stridex...vyhladit Pupínky Stridex podložky vám vyzkoušené třeba s komfortem. Každý pad je speciálně strukturovaný pro skvělé čistící s skvělý pocit. Ať už chcete drhnutí nebo hladké, měkké aplikací, tato podložka je na tento úkol. Stridex pad vzorce jsou zcela bez alkoholu, takže můžete získat osvědčené akné-bojování účinnost bez popálení.

Akné Odstranit Efekt

Otřete na Stridex...vyhladit Pupínky Stridex podložky vám vyzkoušené třeba s komfortem. Každý pad je speciálně strukturovaný pro skvělé čistící s skvělý pocit. Ať už chcete drhnutí nebo hladké, měkké aplikací, tato podložka je na tento úkol. Stridex pad vzorce jsou zcela bez alkoholu, takže můžete získat osvědčené akné-bojování účinnost bez popálení.

Směr k Použití :

čistí pokožku důkladně před použitím léky používat podložku otřete celé postižené oblasti opakujte s čistým pad jako nutné odstranit zbývající stopy nečistot, protože nadměrné vysušení kůže může dojít, začněte s jednou aplikací denně, pak postupně zvýšit na dva až třikrát denně podle potřeby nebo podle pokynů lékaře pokud nepříjemné suchosti nebo olupování dochází, snížit aplikaci na jednou denně nebo každý druhý den nenechávejte podložku na kůži po delší dobu udržet pryč z očí, úst a jiných sliznic

Skutečný Obraz

Zelená Citlivé Mírné

Kyselina Salicylová 0.5% W/W Akné Léky Soft Touch Polštářky Bez Alkoholu Ingredience Aktivní Látky: Kyselina Salicylová - 0.5 % (Léky Na Akné) Neaktivní látky: Aloe Barbadensis Leaf Juice (Odbarví), Ammonium Lauryl Sulfate, Amonium Xylenesulfonate, Kyselina Citronová, Dmdm Hydantoin, Vůně, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extrakt, Mentol, PPG-5-Ceteth-20, Čištěná Voda, Simetikon, dekahydrát Tetraboritanu Sodného, Tetranatrium-EDTA

Červená Maximální Posílení

Obsahuje 2% kyseliny salicylové Pomáhá pročištění pórů Odstraňuje nečistoty a olej Přísady Aktivní látky: Salicylová Kyselina (2%) ((w/w)) Pomocné látky: Amino Methyl-Propanol, Amonné Xylen Sulfonát, Kyselina Citronová, DMDM Hydantoin, Vůně, Mentol, PPG 5 Ceteth 20, Voda (Čistí), Simetikon, dekahydrát Tetraboritanu Sodného, Tetranatrium-EDTA

Varování

Pouze pro Vnější Použití Alergie Upozornění: nepoužívejte tento výrobek, pokud máte známou alergii na kyselinu salicylovou. Při používání tohoto výrobku: Použití další aktuální akné léky současně nebo bezprostředně po užívání tohoto přípravku může zvýšit suchost nebo podráždění kůže. Pokud k tomu dojde, pouze jeden lék by měl být použit, pokud podle pokynů lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití, vyhledejte lékařskou pomoc nebo kontaktujte toxikologické Centrum, hned.

Štítky: jasné maska na obličej, prsten na jaře, make-up masky, odstraňte masku, akné kapely, finetoo spodní prádlo, acn patch, maska plast, chromatica maska, lolita kalhotky sada.

Země/Region Výroba Čína
Funkce Korektor Pigmentace
Počet Kusů Jedna Jednotka
GZZZ YGZWBZ
Složka Kyselina Salicylová
Značka ZÁŘIVÉ KOUZLO
Formulace Kapalina
Typ Položky Zacházení A Masku
Certifikace GZZZ
NET WT 55 podložky
Použití Celý Obličej
Původ KN(Původu)
Pohlaví Unisex
Typ Zabalené Maska

Přidat recenzi

Léčba akné Pads s Kyselinou Salicylovou O 0,5% 2% Ženy Muži Odstranit Akné Pupínek Jasné Pad 55PCS

Doplňující informace

Cena:117.22 Kč

Kategorie:obchod

SKU: k67237

Recenze: